Przejdź do informacji o produkcie
1 od 2

Polyfibre

Cobra Beige/braun Szpula Do Naciągów 200m-Beż

Cobra Beige/braun Szpula Do Naciągów 200m-Beż

SKU 0295000121400016

Cena promocyjna 284,90 zł Cena regularna 460,00 zł
-38%
Cena jednostkowa 200 m | 1,42 zł /m

Grubość

Niski stan magazynowy: pozostało 4

  • Czas dostawy ok. 3-4 dni
  • Darmowa dostawa od 395,00 zł
  • Zakup na konto
  • Prawo do zwrotu w ciągu 30 dni

Odbiór w Twoim sklepie Tennis-Point

Pokaż pełne szczegóły
Zawiera podatki.

Funkcje

Długość

200 m

Kontrola

MIN

Spin

NISKI

Ochrona ramienia

NISKI

Poziom gry

GRACZE KLUBOWI, GRACZE TURNIEJOWI, POCZĄTKUJĄCY

Jednostka opakowania

1

Kolor

beż

Opis

Dzięki Polyfibre Cobra - wykonanej ze zmodyfikowanego polietylenu - Polyfibre udało się zapoczątkować nową erę technologii strun. Sznurek jest wstępnie rozciągnięty, co zapewnia stałą stabilność naprężenia. Posiada specjalne pofałdowanie powierzchni zapewniające większą moc i rotację, ponieważ energia wydłużenia powstająca podczas naciągania jest ponownie uwalniana podczas uderzenia. Daje to piłce ogromną moc z najlepszą możliwą kontrolą.
Polyfibre
Kirchstrasse 2 - 4, 56357 Pohl
www.polyfibre.com

Opinie